Peynirci Baba Online Mağazasından Yapacağınız Alışverişi TokenFlex ile Ödeyin!

TokenFlex yemek kartı; üye market, kafe ve restoranlarda harcama yapılabilen dijital yemek kartıdır. TokenFlex, Türkiye’de yeni nesil ödeme sistemlerinin lideri Koç Holding tarafından geliştirilmiştir. Çoğu firma; tasarruf etmek, çalışanlarının motivasyonunu yükseltmek ve personel aidiyetini güçlendirmek amacıyla Token Flex satın alarak avantaj sağlamaktadır. Online gıda alışverişi ve yemek siparişlerinde de geçerli olan TokenFlex; paket servis ve gel-al hizmetlerinde de kullanılabilmektedir.

Token Flex Yemek Kartı Avantajları Nelerdir?

  • Token Flex tamamen dijital bir karttır. Gerçek bir kart söz konusu olmadığı için de kartın kaybolması ya da unutulması sorunu ortadan kalkmaktadır.
  • Hızlı ve temassız bir şekilde ödeme imkanı sağlar.
  • Peynirci Baba gibi online marketlerde ödeme kolaylığı sağlar.

Token Flex Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş ve dijital teknolojilerin yaygınlaştığı bu zamanlarda, yemek siparişinden gıda alışverişine kadar tüm ihtiyaçlar tek tık ile adrese teslim edilmektedir. Tokenflex yemek kartı mobil uygulaması da kullanıcıya kolay ve pratik kullanım imkânı sağlar. Tokenflex, tamamen dijital yemek kartı olduğu için herhangi bir karta ihtiyaç duyulmadan temassız ödeme kolaylığı sağlar.

Token Flex yemek kartı mobil uygulaması telefona yüklenir. Ödeme noktalarındaki karekod okutularak ya da cep telefonundaki NFC özelliği pos cihazına yaklaştırarak hızlı ve online olarak ödeme gerçekleştirilebilir.

Token Flex Yemek Kartı Nerede Kullanılır?

Tokenflex nerelerde geçerli olduğu merak edilmektedir. Yaygın üye iş yeri ağı sayesinde birçok market ve restoranda geçerli olan Tokenflex hem çalışana hem de işverene yarar sağlar. İstanbul’dan Ankara’ya, Bursa’dan Adana’ya birçok noktada avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanılabilir.

TokenFlex yemek kartı artık Peynirci Baba online satış mağazamız üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde de geçerli. Online mağazamızda sizler için satışa sunduğumuz lezzetleri sepete ekledikten sonra ödeme ekranına erişebilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasından TokenFlex’i seçerek online market alışverişi yapabilirsiniz. TokenFlex yemek kartı kullanarak en ucuz satış fiyatları ile satın aldığınız ürünleri, Peynirci Baba kalitesi ve güvencesi ile adresinize teslim ediyoruz!

Token Flex Yemek Kartı İle Alışverişe Başlamak İçin Hemen Tıklayın!