Marmelat Çeşitleri ve Fiyatları - Satın Al - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Marmelat

En Lezzetli Marmelat Çeşitleri Nelerdir?

Türk mutfağına aşina bir tat olan marmelat çeşitleri özel kavanozlarında satışa çıkarılıyor. Tamamen nostaljik bir lezzet olan en iyi marmelat ürünlerini online satış yapan dükkanlarda bulmak da mümkündür. Ürünlerin tamamını görseli ve tüketici yorumları bulunmaktadır. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde bu lezzetlerin tamamını kapsayan indirimler de yapılıyor. Söz konusu indirimlerin oranı yüzde on beş ile kırk arasında değişkenlik göstermektedir. En uygun ödeme imkanları ile de satın alınabilen en ucuz marmelat seçenekleri istenen doğallığı ve lezzeti bir arada sunmaktadır.

Marmelat Firmaları & Markaları

Yeni yeni popüler olan alıç marmelatları ağızda bıraktığı yoğun tat ile biliniyor. Üstelik şeker ilavesiz olan bu çeşitler özellikle sağlıklı ve organik beslenen için ideal. Yüzde yüz oranında meyveden oluşan ürün içeriğinde herhangi bir glikoz katkısı da bulunmamaktadır. Uygun saklanma koşullarında muhafaza edildiği için tamamen lezzetli bir şekilde alıcılara sunuluyor. İçinde alıç dışında iki meyve daha yer alıyor. Bunlar sırası ile limon ve saf elma suyudur. Üç lezzetin karışımından oluşan bu ürünlere sahip olmak için marmelat firmaları ile telefon vasıtasıyla da iletişime geçilebilir. Bu ürünlerin en büyük faydalarından biri ise diğer çeşitlerine oranla yarı yarıya daha az kalori içermesidir. Bu sayede sağlıklı beslenmeye özen gösterenler gönül rahatlığıyla sipariş edebilir.

Doğal Kayısı Marmeladı ve Ürün Özellikleri

Doğal kayısı marmeladı ürünleri de marmelat markaları tarafından alıcıların beğenisine sunulan bir diğer üründür. İki al bir öde gibi müşteri memnuniyetini sağlayacak kampanyalar dahilindedir. Aroması tamamen kendi özgün tadından olup bunun için ekstra bir katkı maddesi kullanılmamıştır. Ürünü taze tutmak için özel kavanozlar kullanılmıştır. Bu nedenle ekstra bir kimyasal desteği de bulunmamaktadır. İçerisinde yüksek miktarda C vitamini bulunan bu özel üretimler kış hastalıklarına karşı birebirdir. Bunun dışında kalsiyum, A ve B2 bakımından da oldukça zengin olan ürünlerdir. Sadece yetişkinlerin değil çocukların tüketmesinde de herhangi bir sakınca bulunmuyor. Yapımında taze kayısılar dışında limon suyu ve pancar şekeri kullanılmıştır. Pancar şekerleri de tıpkı kayısılar gibi tamamen organiktir.

Marmelat Çeşitlerini En Ucuz Fiyatları İle Satın Alın

Cep dostu olan marmelat fiyatları sunduğu çeşitlilikle de fark yaratıyor. Tamamen ev yapımı tadında olan diğer seçenekler arasında ilk sırada kuşburnu ve erik marmelatları yer alıyor. Aynı zamanda vişne, alıç ve kızılcık gibi çok tüketilen meyvelerin marmelatları da ilgili kategorilerde yer alıyor. Ürünlerin tamamı ev yapımı tadında olup tamamen doğal süreçlerden geçerek müşterilere sunulmaktadır. Marlemat üretimi yapan firmalar yani üreticileri şimdi Peynirci Baba adresimizde. Peynirci Baba üzerinde yer almakta olan marmelat ürünleri en ucuz fiyatları ile satıştadır. Hemen satın almak için sepetinize ürünleri ekleyin ve uygun ödeme fırsatlarından yararlanın.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.

Sırala:
Yöre Merzifon Kuşburnu Marmelatı
Yöre Merzifon Kuşburnu
Marmelatı
68,50 TL  / 500 gr
68,50 TL
İNCELE
%13 indirim
Afitat Kuşburnu Marmelatı 550 gr
Afitat Kuşburnu Marmelatı 550 gr
86,25 TL 75,25 TL
75,25 TL
İNCELE
Öncüller Alıç Marmelatı 630 gr
Öncüller Alıç Marmelatı 630 gr
114,50 TL
114,50 TL
İNCELE
Öncüller Kızılcık Marmelatı 630 gr
Öncüller Kızılcık Marmelatı
630 gr
114,50 TL
114,50 TL
İNCELE
Öncüller Kuşburnu Marmelatı 630 gr
Öncüller Kuşburnu Marmelatı
630 gr
114,50 TL
114,50 TL
İNCELE

"Marmelat" kategorisinde 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.