İade Şartları - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

İade Şartları

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikâyetiniz olduğunda, kuryeden teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde destekpeynircibaba.com’a mail atarak ya da 0850 305 32 02 telefon numarasını hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında arayarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde bizlere ulaştığınız taktirde hasarlı ürün/iade talebi işlemleri aynı gün işleme alınır. Çalışma saatleri dışında gerçekleşen talepler bir sonraki gün işleme alınabilecektir.

Peynirci Baba Gelsin uygulaması veya web sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin iade işlemi için ürünleri müşteri hizmetleri ile görüşerek size en yakın Peynirci Baba şubesine teslim edebilirsiniz. Şu anlık kurye ile evden iade ürün aldırma hizmetimiz bulunmamaktadır.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

 

İade Koşulları

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde sözleşme koşulları kapsamında www.peynircibaba.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

Ürünlerde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma ya da kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kuryenin geldiği gün ürün resminin çekilerek destekpeynircibaba.com mail adresine iletilmesi gerekmektedir. Yalnızca ürün teslimat sürecinde hasarlı bir şekilde tarafınıza ulaşan ürünün iadesi yapılmaktadır.

Peynirci Baba Gelsin uygulaması veya web sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri kurye teslimatı sırasında kontrol ederek teslimat sürecinde hasarlı ürünleri iade edebilirsiniz.

Peynirci Baba Gelsin uygulaması ile satın aldığınız ve iadesini mağazaya yaptığınız ürünün tutar iadesi mağazadan nakit olarak yapılamamaktadır. İadeniz alışveriş yaptığınız karta yapılacaktır. Bu süreci müşteri hizmetlerimiz ile takip edebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde yapılmaktadır.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Genel iade şartları şunlardır:

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe/not göndermeniz gerekmektedir.
  • Satın aldığınız süt ve süt ürünleri grubu ürünlerini uygun koşullarda saklamadığınız taktirde meydana gelen bozulma durumlarında iade talebi alınmamaktadır.
  • Satın alınan süt ürünlerini uygun koşullarda bekletip 10 gün içerisinde tüketmeniz önerilir, bu süre içerisinde tüketemeyeceğiniz ürünleri dondurucu dolapta beklenmeniz gerekiyor. Bu ve benzeri gecikmelerden kaynaklı gelişen bozulma durumunda iade talebi alınmamaktadır.