Hakkımızda - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Alışveriş Keyfi İnternetten, Lezzeti Yöresinden

İlk şubesi 1996 yılında Kocaeli Gebze’de kurulan Peynirci Baba Kahvaltılık Marketler Zinciri, o güne dek hiç denenmemiş bir konsept ile Türkiye’nin en özel yöresel kahvaltı ürünlerini lezzet severlerle buluşturdu.

Yöresel kahvaltılık market konsepti ile sektörüne yeni bir anlayış hediye eden Peynirci Baba, başarı grafiğini hızla yükselterek kısa sürede kahvaltılık marketler zinciri haline geldi. Peynirci Baba bugün; ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden hiç vazgeçmeden, onlarca mağazası ve yüzlerce çalışanıyla yöresel kahvaltılık marketi kültürünü Türkiye’ye tanıtan isim oldu.

Peynirci Baba’nın raflarında yer alan ürünlerin pek çoğu; kendi öz kaynaklarını kullanarak kurduğu üretim tesislerinde yüksek kalite anlayışıyla üretiliyor. Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası, Kocaeli Kartepe Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası ve Çanakkale Peynir Fabrikası’nda, Peynirci Baba’ya ait markalar altında üretilen kahvaltılık ürünler; Peynirci Baba marketlerindeki raflarda yerlerini alıyor.

Peynirci Baba online siparişlerinde 750 TL ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz teslimat fırsatı bulunuyor. Online siparişlerinizde ödemelerinizi Kredi Kartı, Pluxee, Multinet, Ticket, SetcardMetropolCard, Tokenflex ile yapabilirsiniz.

Kahvaltılık alışverişinizi evinizden rahatça yaparak, vakit kaybetmeden kapınıza kadar gelen hizmetin ve lezzetin tadını çıkarın.