Kurutulmuş Sebze Çeşitleri ve Fiyatları - Online Satın Al
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Kurutulmuş Sebzeler

Kurutulmuş Sebzelerle Geleneksel Damak Zevki

Her sebzenin bir mevsimi vardır ve sağlık için sebzelerin mevsiminde tüketilmesi gerekir. Ancak sebzeleri kurutmak, eski ve sağlıklı bir yöntemdir. Bu sayede dilediğiniz sebzeyi her mevsim tüketmek sağlanır. Bu kategori başlığında kurutulmuş sebze çeşitleri ürünlerine ulaşabilirsiniz. Sebzeler tamamen doğal yöntemlerle kurutulmuştur ve sağlıklı tarım ürünleridir. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Kurutulmuş Sebze Satın Al

Sebzelerin, beslenme yönünden önemi büyüktür. Bu sebzelerin, organik ürünler olması gerekir. Üstelik her sebze belli mevsimlerde üretilmek zorundadır. Ancak günümüzdeki tarım anlayışında bu, her zaman mümkün olmuyor. Örneğin kış aylarında yaz sebzeleri, sıklıkla tezgahlarda görülüyor. Fakat bu sebzeler, doğal üretimlerle elde edilmiyorlar. Bu durumu aşmanın yolu, sebzeleri mevsiminde toplamak ve kurutmaktır. Ayrıca kurutma aşamasının da doğal şekilde yapılması gerekir.  Doğal yollarla kurutulan sebzelerin besin değerleri korunur. Ayrıca kurutma işlemi, bazı besin değerlerinin de açığa çıkmasını sağlar. Kurutulmuş sebzeler, yüksek lif içerir. Bu, sindirim sistemini destekler. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Doğal oldukları için kalp ve dolaşım sistemine faydalıdır. Tüm bu faydalar en iyi kurutulmuş sebzeler ile sağlanmaktadır.

Kurutulmuş Sebze Çeşitlerinin Özellikleri

Bu başlıkta en kaliteli kurutulmuş sebze markaları mevcuttur. Bu ürünler, sağlıklı yöntemlerle üretilmiştir. Yerli sebze fidelerinden yetiştirilmiştir.  Sağlığa zararlı tarım ilaçlarından uzak tutulmuştur. Yalnızca doğal güneş ışığı ile olgunlaşmıştır. Tüm bu özellikler, sebzelerin sağlıklı kalmasını sağlar.  Sebzelerin kurutulması da önemli bir aşamadır. Burada incelediğiniz kurutulmuş sebze firmaları ürünleri, doğal yöntemlerle kurutulmuştur. Sebzenin bu yöntemler dışında kurutulması, sağlığa zarar verir. Bazen sebzeler, yüksek ısıda hızlı şekilde kurutulur. Bu yöntem, zamandan tasarruf sağlar. Fakat sebzenin bütün besin değerlerini kaybetmesine neden olur. Sağlıklı kurutma, ancak doğal güneş ışığında yapılmalıdır. Kuruma işlemi, belli bir zamana yayılmalıdır. Burada satışı sağlanmakta olan ürünlerin tamamı, bahsedilen kriterlere uygundur. Aileniz ve sevdikleriniz için güvenle satın alabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Kurutulmuş Sebzeler

Bu kategoride en ucuz kurutulmuş sebzeler mevcuttur. Doğal besin kaynağı olan bu ürünler, sofralarınıza lezzet katmaya adaydır. Bu sebzeler ile kış aylarında da dilediğiniz sebzeleri tüketme imkanı bulabilirsiniz.  Geleneksel mutfağımız, kurutulmuş sebzelerle yapılan birçok tarife sahiptir. Yemeklerin lezzetli olması, malzemesinin kalitesine bağlıdır. Burada satışa sunulan sebzelerle, en lezzetli tariflerinizi uygulayabilirsiniz.  Geleneksel yani yöresel lezzetlerin nesilde nesle aktarılması gerekir. Peynirci Baba'nın hedefi, geleneksel damak zevkimizi yaşatmaktır. Buradan hareketle sitede birbirinden saf ve doğal ürünler sizleri beklemektedir. En uygun kurutulmuş sebze fiyatları ile kaliteyi ucuza satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde kurutulmuş sebze satan firmalar yer almaktadır.  Kurutulmuş sebze üreticileri tarafından üretilmiş en kaliteli kurutulmuş sebzeleri en ucuz satış fiyatları ile satın almak için hemen sepete ekleyin ve sipariş verin.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.

Sırala:
Sosero Domates Kurusu 300 gr Cam Kavanoz
Sosero Domates Kurusu
300 gr Cam Kavanoz
73,75 TL
73,75 TL
İNCELE
%27 indirim
Doyca Dolmalık Biber Kurusu 25 Adet
Doyca Dolmalık Biber
Kurusu 25 Adet
67,75 TL 49,75 TL
49,75 TL
İNCELE
Doyca Dolmalık Patlıcan Kurusu 25 Adet
Doyca Dolmalık Patlıcan
Kurusu 25 Adet
70,75 TL
70,75 TL
İNCELE
Sosero Domates Kurusu 200 gr
Sosero Domates Kurusu 200 gr
54,25 TL
54,25 TL
İNCELE
Sosero Marine Domates Kurusu
Sosero Marine Domates Kurusu
85,95 TL  / 250 gr
85,95 TL
İNCELE

"Kurutulmuş Sebzeler" kategorisinde 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.