Bakır Çaydanlık Modelleri ve Fiyatları - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Bakır Çaydanlık

Bakır çaydanlık, geleneksel Türk mutfağının olmazsa olmaz lezzeti çayı en güzel haliyle demlemek için kullanılır. Sofraların vazgeçilmezi; sabah, öğle ve akşam öğünlerinin eşlikçisi çay, bakır çaydanlıkla demlendiğinde daha sağlıklı ve lezzetli hale gelir.

Bakır Çaydanlık Satın Al

Bakır çaydanlık, yüksek kaliteli bakır malzemesinden üretilir. Bakır maddesi ısıyı iyi iletmesi sebebiyle tercih edilir. Isıyı hızla ileterek çayın aromasını mükemmel şekilde yakalamasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra geleneksel tasarımı ile dekoratif amaçlı da tercih edilebilir. El yapımı bakır çaydanlık modelleri zanaatkarlarca özenle tasarlanır. Bakır çaydanlığa estetik değer kazandıran desenler bakır üzerine işlenir. Dekoratif bakır çaydanlık hem işlevsellik hem de görünüm ile beğeni kazanır.

Bakır çaydanlıkların gövdelerinin tamamı bakır maddesinden üretilir. Bakır renkli metal ya da bakır rengi kullanılabilir. Ellerin zarar görmemesi adına sapları ve tutacak kısımları plastik ya da tahta gibi yalıtkan maddelerden yapılır. Kapaklı üst gövdesi alt kısımdan ayrılarak kullanılabilir. Hakiki bakır çaydanlık sağlam malzemeden üretilir. Kaliteli malzemeden üretilen bakır paslanmadan uzun süre kullanılabilir.

Birbirinden farklı boyutlarda bakır çaydanlık modelleri satışa sunulur. Beklenti ve beğeniye uygun büyük boy bakır çaydanlık ve küçük boy bakır çaydanlık modelleri tercih edilebilir. Büyük bakır çaydanlık çeşitleri büyük aileler için avantajlıdır. Misafir ağırlarken ve davetlerde kullanılmak üzere tercih edilebilir. Restoran ve kafelerde de kullanılabilir. Küçük boylu bakır çaydanlıklar tek kişilik veya iki kişilik çay demlemek için uygundur.

Bakır çaydanlık faydaları ile de bilinir. Bakır çaydanlıkla demlenen çaylarda kimyasal reaksiyonlar gözlemlenmez. Çaydanlığın iç yüzeyi özel kaplamalar ile üretildiği için çay bozulmadan ve lezzetini koruyarak kalır. Kullanılan malzemeler ısıyı doğru ve homojen dağıttığı için çayın aroması ortaya çıkar. Çay tutkunlarının vazgeçemediği bakır çaydanlıklar, çay zevkini ikiye katlarken sağlık için risk oluşturmaz.

Bakır Çaydanlık Fiyatları

Bakır çaydanlıkların fiyatları, çaydanlığın boyutuna, modeline ve kapasitesine göre değişiklik gösterir. Misafirleriniz ve kendiniz için Bakır çaydanlık nereden alınır diye düşünüyorsanız birbirinden farklı model ve boyutları ile satışa sunduğumuz en iyi bakır çaydanlık modellerine online satış mağazamız Peynirci Baba’dan ulaşabilir ve en ucuz satış fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 1 ürün bulundu.

Sırala:
%13 indirim
Trabzon Bakır Bakır Çaydanlık Büyük Boy
Trabzon Bakır Bakır Çaydanlık Büyük Boy
1.840,25 TL 1.600,25 TL
1.600,25 TL
İNCELE

"Bakır Çaydanlık" kategorisinde 1 sayfada toplam 1 ürün bulundu.