Konserve Sebze Çeşitleri - Satın Al - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Konserve Sebzeler

Konserve Sebze Ürünlerinde Çeşitler

Uzun ömürlü tüketime açık olduğu için konserve sebze çeşitleri sıklıkla tercih edilmektedir. Konserve içerisinde sağlıklı ve lezzetinden ödün vermeden muhafaza edilen ürünlerdir. Özellikle vakti az olan ve doğal bir şekilde beslenmek isteyen alıcılar konserve sebze firmaları tarafından sunulan ürünleri değerlendirebilir. Konservelik ürünler online platformlarda da satışa çıkarılıyor.

Alıcılara konserve sebze markaları tarafından sunulan ilk seçenek yaprak sarmalarıdır. Ev yapımı tadında olan konserve sebze ürünleri korunaklı bir şekilde mutfaklara taşınıyor.  Zeytin yağı kullanılarak imal edilen bu ürünlerde koruyucu ve katkı maddesi bulunmamaktadır.  Oldukça besleyici olan bu gıdalar lezzet açısından da müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Özel saklama koşulları ile birlikte buz dolabında uzun ömürlü olarak tutulabilir. Alıcılar en ucuz konserve sebzeler kapsamında bir, iki ve beş kiloluk ürünleri satın alabilmektedir. Konserveler özel ambalajları ile birlikte Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine gönderiliyor. Ağzı sıkı sıkıya kapalı olan en iyi konserve sebzeler ev yapımı tadında olup özel kazalarda pişirilmektedir. Yüksek besin değerleri sayesinde gönül rahatlığıyla alınıp tüketilebilir.

Sebze Konserve Ürünleri ve Fiyatları

Patlıcan közlemelerde ilave olarak kullanılan garnitür ürünleri de konservelik olarak satın alınabilir. Aynı zamanda Rus salatası başta olmak üzere birçok salatanın yapımında da tercih edilmektedir. Garnitürlerin içerisinde patates, bezelye ve havuçlar ince ince dilimlenmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlayan konserve sebze fiyatları her bütçeye uygun olarak yeniden yapılandırılmıştır. 

Günümüzde iş hayatı vatandaşlarımızın yemek alışkanlıklarının değişmesine sebep olmuştur. Artık daha çok hazır gıdalar ve uzun ömürlü gıdalar tercih edilmeye başlanmıştır. Evimize birkaç kilo patlıcan veya biber aldığımızda bile düzenli yemek yapmayan kişiler bunların çürümesine sebep olabilmektedir. Bu sebepten konserve gıdalar gibi daha uzun ömürlü olan ürünler tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bu kategoride de Peynirci Baba tarafından üretilmekte olan en konserve sebzeler yer almaktadır. En ucuz satış fiyatları ile konserve sebze satın almak için ürünleri sepetinize ekleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 7 ürün bulundu.

Sırala:
Sosero Cibes Otu 300 gr
Sosero Cibes Otu 300 gr
62,75 TL
62,75 TL
İNCELE
Sosero Kalp Enginar 350 gr
Sosero Kalp Enginar 350 gr
132,25 TL
132,25 TL
İNCELE
Sosero Közlenmiş Kırmızı Biber 475 gr Cam Kavanoz
Sosero Közlenmiş Kırmızı Biber 475 gr Cam Kavanoz
67,75 TL
67,75 TL
İNCELE
Sosero Közlenmiş Patlıcan 435 gr Cam Kavanoz
Sosero Közlenmiş Patlıcan
435 gr Cam Kavanoz
62,50 TL
62,50 TL
İNCELE
Sosero Patlıcan Salatası 435 gr Cam Kavanoz
Sosero Patlıcan Salatası
435 gr Cam Kavanoz
65,25 TL
65,25 TL
İNCELE
Sosero Izgara Marine Enginar 200 gr
Sosero Izgara Marine Enginar 200 gr
125,50 TL
125,50 TL
İNCELE
Sosero Turpotu 300 gr
Sosero Turpotu 300 gr
61,50 TL
61,50 TL
İNCELE

"Konserve Sebzeler" kategorisinde 1 sayfada toplam 7 ürün bulundu.