Toz Tarhana Çeşitleri ve Fiyatları - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Tarhana

Acılı ve Acısız Hazır Tarhanalar

Çorba yapımında kullanılan toz tarhana çeşitleri son dönemde birçok farklı seçeneği ürün paketlerinde bulunduruyor. Bebek tarhanası ve organik tarhana gibi ürünler toz tarhana markaları tarafından özel kutularında takdim edilmektedir. Ürünlerin üretiminden paketlenmesine kadar geçen süreçte alıcıların hem damak zevkleri hem de sağlıkları baz alınarak özel bir şekilde üretilmektedirler. Doğallığı ve tazeliği de ön planda tutan en iyi tarhana ürünleri uzun bir raf ömrüne sahiptir.

Özel Üretim Toz Tarhanalar

Alıcılar en ucuz tarhana kategorisinde yer alan özel üretim ve organik mamullere indirimli fiyatlarıyla sahip olabilir. Piyasa içerisinde tatlı tarhana ismiyle de bilinmektedir. Siparişler tamamlandıktan sonra özel çuvalları ile beraber gönderilmektedir. Bu çuvallar sayesinde ürün her daim taze tutuluyor. İçeriğinde çok fazla miktarda amino asit barındıran bu özel tarhanalar spor yapan kişilerin de sıklıkla tüketmesi gereken bir gıdadır. Aynı zamanda A, B ve C vitaminleri bakımından da besin değerleri oldukça yüksektir.

Tarhana Satın Al

Unlu tarhana ürünleri için de aynı kategoriye tıklamak yeterli oluyor. İçerisinde yer alan kaya tuzu eser miktarda kullanılmıştır. Tatları kekik ve sarımsak ile beraber keskin hale getirilmiştir. Kullanılan kekik de en az ürünün kendisi kadar doğal ve tazedir. Son olarak yerli nohut da bulunan bu ürünlerde tadını koruyacak oranda domates ve biber de kullanılmıştır.

En Kaliteli Hazır Toz Tarhana Fiyatları

Ev yapımı tarhana fiyatları yüzde on ile yirmi beş arasında değişen indirim oranlarına sahip. Kendi içerisinde acılı ve acısız olarak ikiye ayrılmaktadır. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edildiği takdirde uzun bir dönem boyunca aynı tazeliğiyle tüketilebilir. Kış hastalıklarına iyi geldiği bilinen ev tarhanalarının ürün içeriğinde kaya tuzu, kekik ve çeşitli sebzeler kullanılmıştır.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 4 ürün bulundu.

Sırala:
%5 indirim
Gediz Acılı Ev Tarhanası 500 gr
Gediz Acılı Ev
Tarhanası 500 gr
102,50 TL 97,75 TL
97,75 TL
İNCELE
%5 indirim
Gediz Ev Tarhanası 500 gr
Gediz Ev Tarhanası 500 gr
102,50 TL 97,75 TL
97,75 TL
İNCELE
Yöre Ev Tarhanası
Yöre Ev Tarhanası
69,25 TL  / 500 gr
69,25 TL
İNCELE
%4 indirim
Zaika Ev Tarhanası 500 gr
Zaika Ev Tarhanası 500 gr
49,50 TL 47,50 TL
47,50 TL
İNCELE

"Tarhana" kategorisinde 1 sayfada toplam 4 ürün bulundu.