Erişte Çeşitleri ve Fiyatları - Satın Al - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Erişte

Sağlık Deposu Erişte Çeşitleri

Erişte, Anadolu mutfağının en meşhur seçeneklerinden biridir. Uygur kökenli erişte, Çin’de de tüketilmekteydi. Dünyaya erişte adı altında makarnayı yayan Müslüman Türkler, bu lezzeti hala yaşatıyor. Eskiden imece usulü ile gerçekleşen erişte üretimi, artık fabrikasyon usulü ile üretiliyor. Bütün marketlerde bu ürünü bulmak mümkün. Firmamız, online seçeneklerle markete gitmeden erişte satışı gerçekleştiriyor.

İnternetten erişte satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kargo seçenekleriyle ürünler kapınıza geliyor. Erişte fiyatları, gramaj ve yumurtalı özelliğe göre fiyatlandırılmaktadır. Sitemizde istediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Erişte çeşitleri kategorisinde sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimiz, en kısa zamanda adresinize ulaşıyor.

Sağlığınız için Erişte Tüketin

Erişte, un, yumurta, süt, yağ ve tuz gibi gıdalardan üretiliyor. Bu gıdaların karışımı yufka haline getirilmektedir. Hamur halindeki erişte, makinelerde kesilmektedir. Daha sonra kurumaya bırakılmaktadır. En ucuz erişte ürünleri kategorisinde güncel fiyat seçeneklerini bir araya getiren firmamız, pratik kargo seçenekleriyle çözüm üretiyor. Çocuk gelişiminde etkili olan erişte markaları, kalite bakımından farklı özelliklere sahiptir.

Erişte: Mutfağımızın Baş Tacı

Bilinenin aksine Dünyaya makarnayı dünyaya Marko Polo tanıtmamıştır. Makarna, bizde erişte adıyla tüketiliyordu. Binlerce yıllık mutfağımızın en çok tüketilen ürünü eriştedir. Osmanlı mutfağında da erişte meşhurdur. Kışa girmeden evlerde erişteler kesilirdi. Bu adet bazı köylerde ve yerleşim yerlerinde varlığını devam ettiriyor.  Osmanlı mutfağında erişteye ‘reştiye’ denilmekteydi. Peynirli ve maydanozlu soslu seçenekleri yemek kitaplarındaki yerini almış durumdadır. Selçuklu mutfağında da en çok tüketilen unlu mamullerden biri ‘reştiye’ yemeğidir.

Çorba ve haşlama kategorisinde birçok erişte tarifi bulunmaktadır. Peynir, salça, ketçap ve mayonez gibi soslarla çok daha lezzetli hale gelmektedir. Yerli makarna olarak bilinen bu yiyecek, pratik bir şekilde hazırlanabilmektedir. Misafirleriniz için güzel bir ikram hazırlayacaksanız, sitemizdeki ürünleri incelemeniz yeterlidir.  Binlerce yıllık geçmişe sahip olan bu lezzeti en ucuz erişteler kategorisindeki ürünleri, en uygun satın alma seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz. Son kullanma tarihi, gramaj ve üretim tarihi kategorisinde aradığınız özellikler bir arada bulunuyor. Erişte firmaları yani hazır erişte üreticileri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz firmanın ürününü kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

En İyi Erişteler En Ucuz Fiyatları İle Peynircibaba'da

Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman sipariş seçeneklerinde en iyi erişteler ürününü seçebilirsiniz. Profesyonel satın alma seçenekleriyle 7/24 erişte satın alabilirsiniz. Erişte fiyatları ne kadar diye endişe etmenize gerek bulunmamaktadır.  Peynirci Baba üzerinde yer almakta olan erişte çeşitleri şimdi en ucuz satış fiyatları ile indirimli olarak satılmaktadır. 

Bu kategoride 1 sayfada toplam 7 ürün bulundu.

Sırala:
%13 indirim
Kafkas Dökme Köy Eriştesi 450 gr
Kafkas Dökme Köy
Eriştesi 450 gr
62,25 TL 54,25 TL
54,25 TL
İNCELE
%11 indirim
Kafkas İp Eriştesi 450 gr
Kafkas İp Eriştesi 450 gr
67,75 TL 60,25 TL
60,25 TL
İNCELE
Aşdoy Burgu Erişte 300 gr
Aşdoy Burgu Erişte
300 gr
40,25 TL
40,25 TL
İNCELE
Aşdoy Ev Eriştesi 300 gr
Aşdoy Ev Eriştesi
300 gr
42,25 TL
42,25 TL
İNCELE
Aşdoy Sebzeli Ev Eriştesi 300 gr
Aşdoy Sebzeli Ev
Eriştesi 300 gr
42,25 TL
42,25 TL
İNCELE
Aşdoy Sebzeli Fettucini 300 gr
Aşdoy Sebzeli Fettucini 300 gr
42,25 TL
42,25 TL
İNCELE
Manyas Ev Eriştesi 450 gr
Manyas Ev Eriştesi 450 gr
56,50 TL
56,50 TL
İNCELE

"Erişte" kategorisinde 1 sayfada toplam 7 ürün bulundu.