Ekmek Çeşitleri ve Fiyatları - Satın Al - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
350 TL ve üzeri Ücretsiz Teslimat

Ekmek

Her Öğünün Vazgeçilmezi: Ekmek

Tahıl unlarına maya, tuz ve suyun belli oranlarda eklenmesi ve yoğurulmasının ardından mayalanması ve pişirilmesi ile elde edilen ekmek, insan beslenmesinde oldukça önemli bir yiyecektir. Ekmeklerin pişirme işlemi; fırın, sac, tandır gibi yüksek sıcaklık veren malzemeler ile gerçekleştirilmektedir. Her zaman tükettiğimiz besinler arasında yer alan ekmek, damak tadımıza en uygun yiyecektir ki ülkemizin temel besin maddelerindendir. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada en sevilen yiyeceklerden biri olan ekmeğin 8 bin yıllık bir tarihi olduğu düşünülmektedir. Önceleri evde hazırlanan ekmekler, günümüzde genellikle fırından, bakkaldan ya da marketten hazır alınarak tüketiliyor. Doyuruculuğu sebebiyle her öğünün aranan gıda maddelerinden olan ekmek, üretiminde kullanılan malzemelerden dolayı insan sağlığı için birçok fayda barındırmaktadır. Ekmek çeşitleri genel olarak karbonhidrat, protein, potasyum, kalsiyum ve demir bakımından oldukça zengin bir besindir. Bu sebeple ekmek, yediden yetmişe herkes tarafından yeterli miktarda tüketilmesi gereken gıda maddelerinden biridir.

Türk Mutfağında Sevilen Ekmek Çeşitleri

Daha öncede belirttiğimiz gibi Türk mutfağının temel besinlerinden biri olan ekmeğin çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Özellikle Anadolu’da daha önceleri evlerde hazırlanan ekmek tarifleri, günümüzde de popüler hale gelmeye başlamıştır.

Günümüzde popüler hale gelmeye başlayan ekmek çeşitlerini ekşi mayalı siyez ekmeği, bazlama, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, kepek ekmek, tandır ekmeği olarak sıralayabiliriz. Bu ekmek çeşitleri, günümüzde gıda sektöründe hizmet veren çeşitli markalar tarafından hijyenik koşullarda üretilerek sofralarımıza sunuluyofr. Geleneksel üretim biçimlerine uygun koşullarda üretilen hazır ekmek çeşitleri ile mutfağınıza sağlık ve lezzet getirebilirsiniz. Aynı zamanda büyük pratiklik sağlayan hazır ekmek ürünleri gıda markaları tarafından özenli ve hijyenik olarak paketlenerek tüketiciye sunuluyor.

Sağlıklı ve Lezzetli Ekmek Çeşitleri Uygun Fiyatları ile Peynirci Baba’da!

Çeşitli gıda markaları tarafından tamamen hijyenik koşullarda üretilen ve uzun süre tazeliğini koruyan sağlıklı ve lezzetli ekmek çeşitlerini uygun fiyat seçenekleri ile adresinize sipariş etmek istiyorsanız Peynirci Baba online satış mağazamızı tercih edebilirsiniz. Online mağazamızda bulunan ekmek çeşitlerini incelemek için ‘Ekmek’ kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Mutfağınıza sağlık ve lezzet katacak hazır ekmek ürünleri aynı zamanda sizlere büyük bir pratiklik de sağlayacaktır. Aile bireyleriniz ve sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı bir biçimde tüketebileceğiniz hazır ekmek çeşitlerini en ucuz satış fiyatları ile satın almak istiyorsanız kategori içerisinden tercih ettiğiniz ekmek ürününü sepete ekleyerek bütçenize uygun ödeme fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Siparişini vermeniz halinde ürün, kargo uzmanlarımız tarafından güvenli paketleme sistemine uygun koşullarda özenle paketlenerek kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 4 ürün bulundu.

Sırala:
Hanser Bazlama
Hanser Bazlama
14,75 TL
14,75 TL
İNCELE
Hanser Kanepe
Hanser Kanepe
14,75 TL
14,75 TL
İNCELE
Biotar Organik Çavdar Unu 1 Kg
Biotar Organik Çavdar Unu 1 Kg
26,50 TL
26,50 TL
İNCELE
Biotar Organik Karabuğday Unu 1 Kg
Biotar Organik Karabuğday
Unu 1 Kg
72,50 TL
72,50 TL
İNCELE
Biotar Organik Yulaf Unu 1 Kg
Biotar Organik Yulaf Unu 1 Kg
32,75 TL
32,75 TL
İNCELE
Vakfıkebir Dilimli Trabzon Ekmeği Trabzon
Vakfıkebir Dilimli Trabzon
Ekmeği Trabzon
17,25 TL
17,25 TL
İNCELE
Esma Ana Tam Buğday Kıtır Ekmek 300 gr
Esma Ana Tam Buğday Kıtır Ekmek 300 gr
30,75 TL
30,75 TL
İNCELE

"Ekmek" kategorisinde 1 sayfada toplam 4 ürün bulundu.