Şeker Çeşitleri ve Fiyatları - Satın Al - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Şeker

Şeker Satın Almak Şimdi Çok Daha Kolay

Şeker, hayatımızı tatlandıran bir maddedir. Tatlı yapımında kullanılan bu ürün, çay ve kahve tüketiminde de kullanılmaktadır. Firmamız, sadece evlere servis yapmıyor. Çay ocakları ve benzeri yerler için de uygun fiyata ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Şeker pancarından üretilen küp şeker ve toz şeker, firmamızın satış kataloğunda yer almaktadır. Hayatımızı tatlandıran şeker, her evin ihtiyacıdır. Şeker fiyatları kalite ve markaya göre değişiklik gösterebilir. Bu kategoride her keseye uygun ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Şeker Hayatımızı Tatlandırıyor

İnsanlık tarih boyunca şeker ihtiyacını baldan karşılamıştır. Doğu ve Orta Asya’da şeker kamışı, yemekleri tatlandırmak için kullanılıyordu. Her bitkide ve meyvede şeker bulunuyor. Ancak yeterli özelliklere sahip değildir. Pers kralı ve Büyük İskender, şeker kamışını ülkelerine taşıdılar. Böylece bu bitki bütün dünyaya yayıldı. Dünya genelinde söz sahibi olan bu krallar, şeker kamışını Akdeniz bölgesine taşımıştır. Günümüzde şeker çeşitleri üretiminde büyük ölçüde şeker pancarı tercih ediliyor. Günümüzde pancarından şeker üretim oranı %75’tir. Şeker kamışından şeker üretimi ise %25’tir. Şeker markaları kategorisinde istediğiniz firmanın ürününü hemen satın alabilirsiniz. Kargo seçenekleriyle ürünler kapınıza geliyor.  Dünya genelinde 1800’lü yılların başında şeker pancarı keşfedilmiştir. Tropikal ve sıcak ülkelerde şeker kamışı, ılıman ve soğuk ülkelerde şeker pancarı yetiştirilmektedir. Şeker firmaları, küp, toz ve pudra kategorisinde ürün çıkarmaktadır. 1,2 ve 5 kiloluk kategorilerde paketlenmektedir. Küp şekerler yarım ve bir kiloluk üretilmektedir. En iyi şeker arama sonuçlarını sitemizde bulabilirsiniz. En kaliteli ve en iyi ürün seçeneklerini sizler için bir araya getirdik. Online satın alma kategorisinde güncel çözüm seçeneklerini sizler için bir araya getiriyoruz. Mobil uyumlu sitemizi ziyaret ederek, istediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Şeker Tatlıların Baş Tacıdır

Kesme, toz ve pudra kategorisinde üretilen bu ürün, tatlılarda kullanılmaktadır. Vücudun enerjisini artıran ve güçlendiren bu ürün, dengeli alınmalıdır. Diyabet hastaları bu gıdayı dikkatli tüketmelidir. Yaş pastaları, tulumba tatlısı, sütlaç, baklava ve revani gibi birçok tatlı şekersiz üretilememektedir. Pastane ve tatlıcılar için en önemli gıdadır. En ucuz şeker ürünlerini sizler için satışa sunan firmamız, kaliteli seçenekleri tercih ediyor. 7/24 alışveriş imkanı sunan sitemiz, alışverişi evinize getiriyor. Ürünlerimizde son kullanma tarihi konusu ciddi bir şekilde takip edilmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Günün her saatinde sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. En uygun fiyatlar ve kaliteli markalar, sizler için sitemizde bir araya getirilmiştir.

Erzurum Kıtlama Şekeri

Erzurum ilimizde çaya şeker katılmaz. Şekerler küçük parçalar halinde kırılırlar ve çay içerken dilin altına konulurlar. Bunun adına Erzurum kıtlama şekeri adı verilmektedir. Burada çay içmenin tadı apayrıdır. Erzurum kıtlama şekeri geç eriyen beyaz bir şekerdir. Yine sitemiz üzerinde mevlana şekeri satışı da yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde online olarak en ucuz satış fiyatları ile şeker satın almak için ürünleri sepetinize eklemeli ve hemen sipariş vermelisiniz.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.

Sırala:
%4 indirim
Erzurum Kıtlama Şekeri
Erzurum Kıtlama Şekeri
70,25 TL 67,25 TL  / 1 kg
67,25 TL
İNCELE
%9 indirim
Balküpü Küp Şeker 1 kg
Balküpü Küp Şeker
1 kg
50,75 TL 46,25 TL
46,25 TL
İNCELE
%9 indirim
Balküpü Toz Şeker 1 kg
Balküpü Toz Şeker 1 kg
45,50 TL 41,50 TL
41,50 TL
İNCELE
%9 indirim
Balküpü Toz Şeker 3 kg
Balküpü Toz Şeker 3 kg
135,25 TL 123,50 TL
123,50 TL
İNCELE
Eyüp Mevlana Şekeri 400 gr
Eyüp Mevlana Şekeri 400 gr
50,75 TL
50,75 TL
İNCELE

"Şeker" kategorisinde 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.