Üretim Tesislerimiz - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Üretim Tesislerimiz

Peynirci Baba Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası

yöre grup gemlik fabrikasıPeynirci Baba’nın Bursa Gemlik’teki zeytin, turşu ve gurme ürünleri fabrikası; 18 bin metrekarelik açık ve kapalı alanda; siyah zeytin, yeşil zeytin, turşu çeşitleri ve gurme ürünler üretimi yapmaktadır. Uzman ziraat mühendislerimiz tarafından Gemlik, İznik, Mudanya, Orhangazi, Manisa ve Akhisar Bölgesi’nden toplanan zeytinlerimiz, Gemlik’teki depolama tesislerimizde zeytin ustalarımız gözetiminde olgunlaştırılma süreçlerini doğal sürelerinde tamamlamaktadır. Depolama tesislerimizde doğal yöntemlerle olgunlaşan zeytinler, Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikamızda zeytin ustaları ve gıda mühendisleri kontrolünde Türk damak tadına uygun şekilde lezzetlendirilerek, çeşitli ambalaj ve kalibrelere göre sınıflandırılmaktadır. Peynirci Baba Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Türk Standartları Enstitüsü Belgesi ve Helal Sertifikalarına sahiptir. Peynirci Baba mağazalarında satışa sunulan tüm zeytin, turşu ve gurme ürün çeşitleri; Gemlik’teki fabrikamızda her süreci uzman gıda ve ziraat mühendisleri denetiminde titizlikle takip edilerek üretilmektedir.

 

Peynirci Baba Çanakkale Peynir Fabrikası

Yöre Grup Çanakkale fabrikasıPeynirci Baba’nın Yöre, Yöre Gurme, Peyşah ve Peynirci Baba markalı peynirlerinin üretimi Çanakkale Eceabat’ta bulunan peynir fabrikasında yapılmaktadır. Fabrikadaki üretim Çanakkale Yarımadası’ndaki harika bitki florasına sahip orman içi meralarda, serbest dolaşımlı açık doğal barınaklarda elde edilen sütlerle yapılmaktadır. Peynirci Baba Peynir Fabrikası; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Sertifikalarına sahiptir.

Peynirci Baba mağazalarında satışa sunulan; klasik Ezine beyaz peyniri çeşitleri, eski kaşar peynirleri, taze kaşar peynirleri, İzmir tulum peyniri, köy peyniri, lor peyniri ve benzeri ürünler Çanakkale Peynir Fabrikasında uzman gıda mühendisleri gözetiminde üretilerek, müşterilere ulaşmaktadır.

 

Peynirci Baba Kartepe Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası

Yöre Grup Kartepe FabrikasıHayatımızın temel besin kaynağı olan süt ve süt ürünlerini, tüketicilerimize besin değerinden ödün vermeden ve hijyenik koşullarda ve ekonomik fiyatlarla ulaştırma amacıyla kurulan Peynirci Baba Kartepe Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası, günlük süt, kaymak, yoğurt, ayran ve tereyağı üretimi yapmaktadır. Peynirci Baba Kartepe Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası’nda üretilen ürünler; alanında deneyimli gıda mühendisleri ile Türk damak tadına uygun şekilde ürünlerin geleneksel tatları bozulmadan titizlikle üretilmektedir.

Fabrikamız; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Sertifikalarına sahiptir.