Dana Paket Kavurma Çeşitleri ve Fiyatları - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Kavurma

En Taze ve Hesaplı Kavurma Ürünleri

Sofraların tartışılmaz lezzeti olan kavurma çeşitleri özel paketler ve tenekelerde satışa çıkarılıyor. Her öğünde yenebilme özelliğini taşıyan bu et ürünleri kurutulmuş olduğu için sağlıklı tüketimler için idealdir. Yerli olan ürünlerin hiçbirinde domuz eti ve yağı kullanılmamıştır. İstenirse ince ince dilimlenerek istenirse ekmek arası yenebilen en ucuz kavurma ürünleri için online dükkanlar değerlendirilebilir. Buradan alınan ürünler de en iyi kavurma çeşitleri arasında yer alıp hesaplı fiyatlara sahiptir.

Son beş yılın en çok satılan et ürünlerinin başında kavurma geliyor. Karadeniz'e özgü bu lezzetler kavurma firmaları tarafından alıcılara sunulmaktadır. Özel bakır kazanlarda hazırlanan kavurmalar diğer çeşitlerine oranla çok daha yoğun bir tada sahiptir. Tadanın bir daha yemek isteyeceği özel bir lezzete sahip olan bu ürünlerde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamıştır. Sinirleri temizlenmiş olan etlerle üretilen kavurmalar hem kahvaltıda hem de diğer öğünlerde tüketilebilir.

Dana Kavurmalar

Dana etinden yapılma kavurmalar da en az kavurmaları kadar çok tüketiliyor. Vakumlu poşetleriyle satışa çıkarılan bu ürünler her daim taze bir lezzete sahip. İstenildiği takdirde sandviç ekmeklerinde peynir ve kaşar gibi kahvaltılık gıdalarla birlikte tüketilebilir. Tost ekmeklerinde de sıklıkla tercih edilen dana kavurmalargurme olma özelliği de taşıyor. Vakumlu poşeti yeniden kapatılıp uzun süreli olarak muhafaza edilebilir.

Soğuk Çeşme Kavurmaları

Özel ürünler hazır kavurma markaları tarafından alıcılara arz edilen bir diğer seçenektir. Genellikle kavurması adıyla bilinen bu et ürünleri de oldukça lezzetli bulunuyor. Tamamen kendi doğal ortamında beslenen oğlakların etinden yapılan, son derece nadide bir tattır. Kendi yağı ve tuzu ile pişirildiği için özel damak zevklerine hitap etmektedir. Bu ürünlerin en büyük özelliği pişirildikten sonra paketlenip alıcılarla buluşmasıdır. İstenildiği takdirde mikrodalga fırına atılıp ısıtılarak da tüketilebilir. Ancak genellikle soğuk olarak pilavların, kuru fasulyelerin ve zeytinyağlı yemeklerin yanında yenir.

Beton Kavurmalar ve Ürün Özellikleri

Odun ateşinde pişirilerek hazırlanan beton kavurmalar bu kategorinin bir diğer çok satan ürünüdür. Dana etinden yapılan kavurmalar hem leziz hem de doyurucu olarak nitelendiriliyor. Herhangi bir kimyasal içermemesi de güven içerisinde tüketilmesini sağlamaktadır. 500 gramlık paketlerinin yanı sıra kilo olarak da satın alınabilir. Genellikle hindi fümeler gibi ince ince dilimlenerek servis edilir. En çok kullanıldığı yemek ise türlüdür. Ek olarak pilav üstü olarak de yenmektedir.

Hazır Paket Kavurma Nerede Satılır?

Alıcılara sunulan kavurma fiyatları ürünlerin çeşidine ve ağırlığına göre değişiyor. Peynirci Baba üzerinde yer alan hazır kavurma çeşitleri şimdi en ucuz satış fiyatları ile satışta. Satın almak için hemen ürünleri sepetinize ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 6 ürün bulundu.

Sırala:
%4 indirim
Yöre Rize Kavurması
Yöre Rize Kavurması
381,95 TL 365,50 TL  / 350 gr
365,50 TL
İNCELE
%13 indirim
Çapanoğu Dana Kavurma 90 gr
Çapanoğu Dana Kavurma 90 gr
163,50 TL 142,25 TL
142,25 TL
İNCELE
%13 indirim
Danet Afyon Usulü Dilim Kavurma 100 gr
Danet Afyon Usulü
Dilim Kavurma 100 gr
182,75 TL 159,25 TL
159,25 TL
İNCELE
%13 indirim
İkbal Dana Kavurma 100 gr
İkbal Dana Kavurma 100 gr
171,50 TL 149,25 TL
149,25 TL
İNCELE
%13 indirim
İkbal Dana Kavurma Dilimli 250 gr
İkbal Dana Kavurma Dilimli 250 gr
318,50 TL 276,75 TL
276,75 TL
İNCELE
%13 indirim
Namet Kavurma 80 gr
Namet Kavurma 80 gr
171,95 TL 149,50 TL
149,50 TL
İNCELE

"Kavurma" kategorisinde 1 sayfada toplam 6 ürün bulundu.