Dilimli Zeytin Çeşitleri - Satın Al - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Dilimli Zeytinler

Kahvaltılar için Alternatif: Dilimli Zeytin

Bazen kahvaltı sofraları için alternatif lezzetler aranmaktadır. Bu konuda zeytinin bin bir çeşidi sofralarımıza lezzet katmaktadır. Özellikle yeşil zeytin turşuları, yeşil zeytin dolması ve çizik zeytinler dikkat çekiyor. Ancak dilim zeytin apayrı bir gurme lezzetidir. Ayrıca dilimli zeytinler çeşitleri siyah ve yeşil zeytinden oluşmaktadır.

Siyah da olsa yeşil de olsa apayrı bir lezzete sahiptir. Çekirdekleri teker teker çıkarılmaktadır. Daha sonra el değmeden dilimlenir. Dilimleme işlemi özel makineler yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca en iyi dilimli zeytinler kategorimizde bulunmaktadır. Memleketin deniz kokan topraklarından en kaliteli dilimli zeytinler markaları getirilir. Ek tıkla alışverişinizi tamamlamak mümkündür. En geç 2 gün içinde muhteşem zeytin lezzeti sofralarınızda olacak.

Kaliteli Yeşil ve Siyah Dilimli Zeytinler

Kaliteli ve üstün lezzetli dilimli zeytinler, kategorimizde mevcuttur. Özellikle yeşil zeytin ile özel olarak hazırlanan dilimlerin lezzeti oldukça etkilidir. Dilimli zeytinler, özel makinelerde hazırlanmaktadır. Dilimleme işlemi sırasında el kullanılmaz. Özel makineler tercih edilmektedir. Kategorimize dahil ettiğimiz tüm çeşitler kontrolden geçmektedir. Bu kontrole zeytinler de dahildir. Kaliteli dilimli zeytinler firmaları tercihini özellikle yapıyoruz.

Firma ve marka seçiminde oldukça dikkatli olmakla birlikte gerekli kontroller gerçekleştirilmektedir. Siyah zeytinler ile de kaliteli dilim zeytin çeşitleri oluşturulmaktadır. Yeşil zeytinle hazırlanmakta olan dilim zeytin salatası kahvaltılar için kaliteli tercihtir. Aradığınız her marka dilimli zeytine kategorimizde ulaşmak mümkündür. Sağlığa büyük faydalar sağlayan zeytin, her gün mutlaka tüketilmelidir. Kalp ritmini düzenleyen, erken yaşlanmayı önleyen zeytin oldukça faydalıdır. Ancak zeytini sevmeyenler özel olarak hazırlanmış seçeneklerle ilgilenebilir. Dilimli zeytinler de bu seçeneklerden biridir.

Dilimli Zeytinleri En Ucuz Satış Fiyatları İle Peynirci Baba’dan Satın Alın

Kategorimizde bulunan ürünler özel olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir katkı maddesi içeriği barındırmaz. Bu sebeple lezzeti oldukça yoğun ve doğaldır. Zeytin çeşitlerimiz Gemlik, Mudanya, İznik ve Orhangazi ilçelerinden getirilmektedir. Buralar zeytinin ana memleketi niteliği taşır. Bu sebeple oldukça doğaldır. Fabrikalara getirilen zeytinler oldukça doğal ve kalitelidir. Fabrikalarda işlenirken gerekli kontrollerden geçmektedir. Herhangi katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Zeytinlerin yetiştirildiği, işlendiği, depolandığı alanlar tamamen doğaldır. Dilimli zeytinler için özel makineler kullanılmaktadır. Salamura gibi lezzetler yine turşu fabrikaları sayesinde elde edilmektedir. Zeytin seçiminde en ucuz dilimli zeytinler kategorimizde mevcuttur. Ayrıca dilimli zeytinler fiyatları bütçeyi yakmayacak niteliktedir. Piyasa fiyatı ile karşılaştırıldığı zaman çok aşağısında olduğu gözlenmektedir. Fiyatlar zeytinin markasına ve türüne göre değişiklik gösterir. En uygun fiyatlara en kaliteli ürünler ise yalnızca kategorimizde mevcuttur. En ucuz fiyatları ile en ucuz dilimli zeytin satın almak için ürünleri hemen sepetinize ekleyin ve sipariş verin.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 2 ürün bulundu.

Sırala:
Yöre Dilimli Siyah Zeytin 160 gr Cam Kavanoz
Yöre Dilimli Siyah
Zeytin 160 gr Cam Kavanoz
50,75 TL
50,75 TL
İNCELE
Yöre Dilimli Yeşil Zeytin 160 gr Cam Kavanoz
Yöre Dilimli Yeşil Zeytin 160 gr Cam Kavanoz
50,75 TL
50,75 TL
İNCELE

"Dilimli Zeytinler" kategorisinde 1 sayfada toplam 2 ürün bulundu.