Bakır Bakraç Modelleri ve Fiyatları - Peynirci Baba
Teslimat Bölgesi Yükleniyor..
Destek Hattı 0850 305 32 02
700 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Bakır Bakraç

Bakır Bakraç Satın Al

Bakır bakraç, süt, su ve yağ koymak için kullanılan geleneksel mutfak gerecidir. Geniş ağzı, derin iç haznesi ve görüntüsü ile işlevselliği ve estetiği buluşturur. Yaygın, kavisli ve silindirik gövdesinin üzerinden tek parçalık bir taşıma sapı geçer. Dış yüzeyi bakırdan; iç kısmı ise kalaydan üretilir. El işçiliği ile hazırlanan bakır bakraç, süt ürünlerinin yapımında, taşıma amacıyla ve dekor nedeniyle tercih edilebilir.

Eski bakır bakraç estetik açıdan göze hitap eder. Desen ve oymalar ile güzelleştirilen dış yüzeyleri sayesinde işlevsel olmalarının yanında dekoratif bir unsur olarak da tercih edilirler. Geleneksel tasarımı sayesinde mutfaktaki birçok ihtiyaca da cevap olur. Yoğurt, süt ve tereyağı yapımında kullanılan bakır bakraçlar süt ürünlerini daha lezzetli hale getirir. Bunun sebebi bakır bakracın yapıldığı malzemelerdir. Kalay ve bakırdan üretilen el emeği bakır bakraçlar sağlıklı besinler tüketmek için uygundur.

Bakır bakraç modelleri silindirik gövde tasarımı ve derin iç hazneleri ile standart şekle sahiptir. Kıvrımlı dış yüzeyi bakır maddesinden üretilir. Bakır ısıyı eşit miktarda ilettiği ve sağlık için zararlı olmadığı için tercih edilir. Yemeklerin yavaş yavaş pişmesini sağlayarak yemeklerin daha lezzetli olmasını sağlar. Hazırlanacak yemeğe ve miktarına uygun boyda bakraçlar tercih edilebilir. Büyük boy ve küçük boyda bakraçlar beklentiye uygun seçilebilir. Bakır bakraçlar 1 litre, 2 litre veya 5 litre olarak satışa sunulur.

Bakır Bakraç Fiyatları

Bakır bakraç fiyatları, bakraçların boylarına, hacimlerine ve el işçiliğine göre farklılık gösterir. Kaliteli malzemeden özenle işlenerek hazırlanan bakır bakraçlar uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Siz de hem ömür boyu kullanılabilen, kaliteli ve estetik bakır bakraç arayışındaysanız online satış mağazamız Peynirci Baba’da satışa sunduğumuz bakır bakraç çeşitlerine göz atabilir ve en ucuz satış fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 1 ürün bulundu.

Sırala:
%13 indirim
Trabzon Bakırcılık Bakır Bakraç
Trabzon Bakırcılık Bakır
Bakraç
1.840,25 TL 1.600,25 TL
1.600,25 TL
İNCELE

"Bakır Bakraç" kategorisinde 1 sayfada toplam 1 ürün bulundu.