Sık Sorulan Sorular - Peynirci Baba
Destek Hattı 0850 305 32 02
50 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Sık Sorulan Sorular

Ürünler sipariş verdiğim günden itibaren hangi gün kargoya veriliyor?

Ürünlerinizi Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri sipariş ettiğinizde aynı gün kargoya verilmektedir. Perşembe Cuma, Cumartesi ve Pazar günü sipariş verilen ürünler ise sonraki Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Çünkü siparişin ulaşmaması durumunda, araya haftasonu girdiği için ürünlerin soğuk zincir tedariğinin bozulmaması ve sizlere taze şekilde ulaşması bizim için önceliklidir.

 

Ürünleri hasar görmeden ve bozulmadan nasıl paketliyorsunuz?

Ürünlerimiz uzman reyon görevlilerimiz tarafından, ürün cinsine göre değişen paketleme sistemleri ile kargo edilmektedir. Cam kavanozdaki ve pet ambalajlardaki ürünlerimiz ise, airbed denilen balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirilerek, ürünler zarar görmeden paketlenmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir. 

 

Ürünlerim kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

Kırılabilecek olan ürünlerimizi airbed denilen balonlu balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirerek gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, kuryeden teslim alırken koliyi kargo personelinin yanında açarak, tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Ekip arkadaşlarımıza 0850 305 32 02 numarayı arayarak mesai saatleri içerisinde (09:00-18:00) ulaşabilir ya da destekpeynircibaba.com’a her türlü konu hakkında yazabilirsiniz.

 

İstanbul dışında yaşıyorum verdiğim siparişler elime ne zaman ulaşır?

İstanbul çevresindeki illere genellikle ertesi gün teslimat mümkün olmaktadır. İstanbul’a uzak olan şehirlerimize de aksi bir olumsuzluk olmadığı taktirde en fazla 2 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır. 

 

Ürünlerin kalite belgelerini görmek istiyorum, nereden görebilirim?

Ürünlerimizin kalite belgelerine kurumsal ana başlığı altındaki, kalite belgelerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme yapmak istiyorum, yapabiliyor muyum?

Kapıda ödeme seçeneğimiz ne yazık ki şimdilik bulunmamaktadır. Yalnızca kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz.

 

Online mağazada Ticket, Sodexo ve Multinet geçiyor mu?

Peynirci Baba online mağazamımız üzerinden kredi kartı ve banka kartınız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ticket, Sodexo ve Multinet online mağazada geçmemektedir. Ancak Peynirci Baba’nın birçok şubesinden yemek kartınız ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?

Sitemizde kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen ‘‘128 bit SSL Güvenlik Sertifikası’’ kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.