Peynirci Baba’da Setcard ile Online Ödeme Kolaylığı

2001 yılında kurulan Setcard, firmalarda çalışan personellerin yemek harcamalarını elektronik sisteme taşıyan bir uygulamadır. İlk kurulduğu yıllarda yemek kuponları ile hizmet veren Setcard, 2005 yılında kart sistemine geçmiştir.  Anlaşmalı olduğu markalarda çalışan personellerin, yemek harcamalarını elektronik sisteme entegre eden Setcard, personellere kullanım kolaylığı ve çeşitli avantajlar sağlamaktadır. ‘Setcard geçtiği yerler, geçen online marketler, geçen internet siteleri, setcard hangi marketlerde var, setcard ile online market alışverişi’ konularına ilişkin cevapları yazımızın devamında görebilirsiniz.

Sertcard Geçen Online Marketler, Setcard Geçen İnternet Siteleri Nelerdir?

Anlaşmalı olduğu firma personellerinin yemek ve gıda alışverişini pratik hale getirmeyi amaçlayan Setcard yemek kartı, günümüzde gıda ve yemek alışverişlerinde firmalar tarafından en sık tercih edilen yemek kartlarından biridir. Setcard’ın kullanım alanının oldukça geniş olmasının yanı sıra sunduğu avantajlar ve fırsatlar da tercih edilmesinin diğer sebeplerinden biridir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan Setcard, birçok yemek ve gıda mağazasında kullanılabilmektedir. Günümüzde online alışverişin artması ile Setcard yemek kartını online gıda alışverişlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Birçok e-ticaret sitesinde geçerli bir ödeme yöntemi olan Setcard, online alışverişlerde kullanıcısına avantaj sunuyor!

Peynirci Baba online satış mağazamız üzerinden yaptığınız gıda alışverişlerinde de artık Setcard yemek kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Online mağazamızda sizlerin beğenisine sunulan lezzetler, güvenilir markaların tamamen hijyenik koşullarda ürettiği gıda ürünleridir. Kaliteli ve lezzetli gıda alışverişinde bir numaralı tercih olan Peynirci Baba online mağazamızda yer alan gıda ürünlerini en ucuz satış fiyatları ile hemen satın almak için tercih ettiğiniz ürünü ya da ürünleri sepete ekleyebilirsiniz. Ardından ödeme seçenekleri arasından Setcard’ı seçerek online ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online mağazamızdan siparişini vermeniz halinde ürünler, güvenli paketleme sistemine uygun koşullarda paketlenerek kısa süre içerisinde adresinize teslim edilmiş olacaktır.

Ürünlerimizi İncelemek ve Setcard İle Ödeme Yapmak İçin Hemen Tıklayın