Ezine Peynir Çeşitleri ve Fiyatları - Satın Al - Peynirci Baba
Destek Hattı 0850 305 32 02
120 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Ezine Peynir

En İyi Ezine Klasik Peyniri Çeşitleri ve Markaları

Sofraların vazgeçilmezi olan ezine klasik peynir çeşitleri,Tam yağlı olması ile bilinen bu beyaz peynir, geçmişten günümüze kendine özel bir marka yaratmış durumdadır. Lezzeti, sunduğu damak tadı ve kalitesiyle dünya çapında büyük bir üne sahiptir. Avrupa kökenli olarak belli başlı yerlerde üretimi gerçekleştirilen ürün, Ezine peyniri olarak bilinmektedir. Ancak zaman içerisinde değişik yerlerde farklı peynir isimleriyle de ne yazık ki sunulmaktadır. Gerçek ismi ile Ezine ve çevresinde üretilen beyaz peynire en iyi ezine klasik peynir denmektedir.

Kuzey Ege'nin kendine has, özel ve doğal koşullarında üretilen ezine peyniri, bu bölgede yetişen hayvanların ürünlerinden elde edilmektedir. Kaz Dağları'nın bol oksijeni ve doğallığıyla kattığı lezzet, özel yağlı otlar ve aramalarla birleşerek verimli hayvanların yetişmesine olanak tanımaktadır. Böylece tam yağlı olarak bilinen ezine peyniri, kendine has bir lezzetle ülke sınırlarını aşmaktadır. Orta sertliği olan beyaz peynir, küçük gözenekleri ile ezine klasik peynir markaları bünyesinde sofralara misafir olmaktadır. Özel aromasıyla benzersiz damak tadı özelliği, ağızlarda uzun süre hoş bir etki yaratır. Ezine’nin kendine özel koşullarında hazırlanan bu farklı lezzet, ezine klasik peynir firmaları bünyesinde Türkiye'nin ve dünyanın birçok yerine ulaştırılmaktadır.

Hangi Markaların Ezine Peynirlerini Almalı

Gerçek Ezine peyniri koyun peynirin içine karıştırılacak keçi ve inek peyniriyle arzu edilen tada ulaşır. Üretim noktasında genel itibarıyla süt 60-70 derecede ısıtılır. Daha sonra özel maya ile mayalaması gerçekleştirilir. Bu işlemin ardından birikmiş olan tortu titiz bir şekilde süzülür. Son olarak salamura edilmesiyle gerçek Ezine klasik peynir lezzetine ulaşmaktadır. Kategori içerisinden siz de bu eşsiz lezzeti tatmak için en ucuz ezine klasik peynir siparişini market market dolaşmanıza gerek kalmadan online satış mağazamızdan verebilirsiniz.

Vazgeçilmeyen bir damak tadına sahip olan klasik Ezine peyniri, tüm doğallığıyla ile farklı paketler dahilinde sağlıkla tüketilebilir. Salamuranın ardından tenekeye basılarak asıl özelliği ortaya çıkan Ezine peyniri, farklı derecelerde ortalama 1 yıl boyunca bekletilir. Bu süre orijinal Ezine peynirinin gerçek lezzetine kavuşmasına olanak tanımaktadır.

En Ucuz Satış Fiyatları İle Ezine Klasik Peyniri

Farklı şekillerde sunulmasıyla klasik Ezine peynirinin tüketimi değişkenlik gösterir. Başta kahvaltılık olmak üzere meze şekilde kullanılması ile de ünlüdür. Ağzı kapalı biçimde mutlaka buzdolaplarında dikkatle korunması gerekir.

Kalıptan çıkarmak suretiyle yıkanmaya gerek olmadan güvenle tüketimi gerçekleştirilebilmektedir. Çok uygun ezine klasik peynir fiyatları ile gerçek lezzete kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. Ezine kilasık peyniri kaç lira diyorsanız hemen en ucuz fiyatları ile sipariş verebilir yani satın alabilirsiniz. Ezine peyniri hangi marketlerde var merak ediyorsanız Peynirci Baba adresimizde tüm ezine peyniri üreticilerinin ürünleri yer almaktadır. Ezine peyniri almak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi en iyi markalar tarafından üretilen en iyi ezine peynirleri online satış mağazamızda en ucuz satış fiyatları ile yer alıyor. Sipariş vermek için ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bu kategoride 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.

Sırala:
Yöre Ezine Klasik İnek Beyaz Peyniri Orta Sert
Yöre Ezine Klasik İnek Beyaz Peyniri Orta Sert
12,50 TL  / 300 gr
12,50 TL
İNCELE
Yöre Ezine Klasik Tam Yağlı İnek Beyaz Peynir Sert
Yöre Ezine Klasik Tam Yağlı İnek Beyaz Peynir Sert
13,50 TL  / 300 gr
13,50 TL
İNCELE
Yöre Ezine Klasik Tam Yağlı İnek Beyaz Peynir Yumuşak
Yöre Ezine Klasik Tam Yağlı İnek Beyaz Peynir Yumuşak
12,50 TL  / 300 gr
12,50 TL
İNCELE
Yöre Ezine Lüks Keçi Peyniri
Yöre Ezine Lüks
Keçi Peyniri
17,25 TL  / 300 gr
17,25 TL
İNCELE
Yöre Ezine Lüks Koyun Peyniri
Yöre Ezine Lüks
Koyun Peyniri
17,25 TL  / 300 gr
17,25 TL
İNCELE

"Ezine Peynir" kategorisinde 1 sayfada toplam 5 ürün bulundu.